Каталог товарів
Каталог товарів
В наявності
5
Артикул: 0505050539

VESTA CMSBRL400 (2.8) IP камера 5мп з мікрофоном

5мп IP AI / мікрофон / фокус 2.8mm / ІЧ підсвітка до 30м / sd слот / POE / купол, метал IP67 / колір білий
₴ 4593,06
Кіл-ть:
Доступно: 31
Опис

Vesta CMSBRL400 – це купольна 5-ти мегапіксельна IP-відеокамера з вбудованим активним мікрофоном, вбудованною пам'яттю, слотом під карту SD до 512 ГБ і інфрачервоною підсвіткою, призначена для роботи як зовні, так і всередині приміщень.

Застосування камери відеоспостереження Vesta CMSBRL400
Камера Vesta CMSBRL400 є універсальним пристроєм і може бути застосована як для житлових приміщень для домашнього спостереження, так і для будь-якого типу комерційної або промислової нерухомості, для спостереження за периметром, зоною, що охороняється або окремими точками. Камера здатна працювати у складі системи відеоспостереження, а також як повністю автономний пристрій, роблячи запис відео на SD карту. Установка і підключення камери до комп'ютера, відеореєстратора, роутеру, світчу здійснюється по витій парі.

Найчастіше такі відеокамери встановлюють:

 - У дворі на ділянці, на дачі, в межах приватного або багатоквартирного будинку.
 - У під'їзді, у ліфті, сходовому майданчику над вхідними дверима, на вході або в окремій кімнаті квартири.
 - В офісах, банках, на парковках для зовнішнього спостереження за машиною.
 - У дитячому садку, школі, університеті.
 - У супермаркетах і магазинах для спостереження за касиром або торговельних залах, в окремих кіосках.
 - У гаражах, СТО, мийках.
 - На складах, на будівництві, на заводах, фабриках і цехах і т. д.

Особливості купольної IP-камери спостереження Vesta CMSBRL400
Корпус камери зовнішнього спостереження Vesta CMSBRL400
Камера виконана в металевому антивандальному корпусі.
Камера захищена від вологи за стандартом IP67 і підходить для установки на вулиці або всередині приміщення.
Колір білий.
Розміри φ96 x H 91 мм
Вага камери 600 г
Матриця камери стеження Vesta CMSBRL400
IP-відеокамера побудована на базі 5-ти мегапіксельною CMOS матриці SONY STARVIS IMX335 з фізичним розміром 1/2,8", за рахунок якої досягається найвища чутливість у кольоровому режимі, що дорівнює 0,001 Lux.

STARVIS - це піксельна технологія із задньою підсвіткою, використовувана в датчиках зображення SONY для забезпечення високої якості зображення не тільки у видимому світлі, а й у ближньому інфрачервоному діапазоні, що дозволяє вловлювати набагато більше світла в умовах екстремально низької освітленості в порівнянні з звичайними матрицями. За рахунок цього досягається збільшений динамічний діапазон і значне зменшення цифрового шуму, що дозволяє фіксувати набагато більше деталей на зображенні як вдень, так і вночі.

Співвідношення сторін матриці - 4:3 з максимальною роздільною здатністю 2616(H) x 1964 (V) точок, що дозволяє отримати більше інформації по вертикалі на відміну від поширених 16:9.


Об'єктив відеокамери Vesta CMSBRL400

Камера відеоспостереження Vesta CMSBRL400 оснащена якісним ширококутним об'єктивом RICOM з фіксованою фокусною відстанню f=2.8 мм і світлосилою F1.4.

Кути огляду камери становлять:

діагональний - 126°
горизонтальний - 106°
вертикальний - 56°


Камера спостереження Vesta CMSBRL400 з ІЧ підсвічуванням та нічним баченням
В якості інфрачервоного підсвічування використана ефективна SMART EXIR підсвічування, яка дозволяє рівномірно підсвітити простір перед камерою на відстані до 30 метрів в умовах повної темряви. Перехід камери в нічний чорно-білий режим і включення ІК підсвічування відбувається автоматично завдяки вбудованому датчику освітленості. Підсвічування є адаптивною і змінює свою інтенсивність в залежності наближення об'єкта спостереження до камери, що дає завжди інформативну нічну зйомку і виключає засвічення камери.

Потоки відео кодек стиснення мережевої камери Vesta CMSBRL400
У відеокамері використовується сучасний ефективний кодек стиснення H. 265+ для формування трьох відеопотоків, завдяки якому досягається відносно невеликий розмір архіву при збереженні високої якості відео. Також підтримуються кодеки H. 264+ і MJPEG.

Перший потік: 5МП (2592 x 1944) @25 к/с, 4МП (2592 x 1536) @25 к/с, 3МП (2560 x 1440) @25 к/с, 2МП (1920 x 1080) @25 к/с.
Другий потік: 1МП (1024 x 720) @25 к/с, D1 (720 x 480) @25 к/с, CIF (352 x 288) @25 к/с.
Третій потік: 1МП (1024 x 720) @25 к/с, D1 (720 x 480) @25 к/с, CIF (352 x 288) @25 к/с.

Вбудований активний мікрофон камери відеоспостереження Vesta CMSBRL400

Vesta CMSBRL400 - це IP-камера відеоспостереження, в яку на фронтальній панелі вбудований активний мікрофон з підсилювачем, що дозволяє записувати відео з відмінним і деталізованим звуком. Використання кодека AAC дозволяє записувати більш якісне аудіо з розширеним діапазоном у порівнянні зі звичайним G711U.

Камера із записом на карту пам'яті Vesta CMSBRL400
Слот для карт пам'яті дозволяє встановлювати IP-камеру Micro SD карти об'ємом до 512 ГБ, які використовуються для запису відео і фото, що дозволяє камері працювати автономно без зовнішнього відеореєстратора. На флешку можна записувати як постійне відео, так і по детектору руху в максимальномій роздільній якості 5МП (2592 x 1944) зі звуком.

При відеопотоці 5МП з оптимальною швидкістю 3 Мбіт/с для кодека H. 265+, постійний запис витрачає 32 ГБ в день. Запис по детекції руху як правило займає в два рази менше дискового простору.

Вбудована пам'ять відеокамери Vesta CMSBRL400
У камері доступно 4 ГБ швидкої флеш пам'яті, яка може бути використана для запису відео та фото по спрацьовуванню різних детекторів у тому числі і подій, що визначаються аналітикою, вбудованою в камеру.

Мобільний додаток Bitvision для камери Vesta CMSBRL400
Переглядати IP-відеокамеру Vesta CMSBRL400 можливо за допомогою безкоштовного мобільного застосування Bitvision, доступного смартфонів на базі платформ iOS і Android дистанційно з будь-якої точки світу. Для підключення до камери використовується P2P з'єднання, завдяки якому не потрібно складної настройки мережі. Додаток дозволяє переглядати онлайн як живе, так і архівне відео з камер і відеореєстраторів, а також змінювати параметри та налаштування пристроїв.

Хмарне зберігання відео для камери Vesta CMSBRL400
Як хмарного сховища відео використовується фірмовий сервіс Bitvision, через мобільний додаток, а також підтримується запис подій в хмару Google Drive і Dropbox.
Підключення до камери Vesta CMSBRL400 в локальній мережі та через інтернет
Відеокамера може бути використана як у складі системи відеоспостереження з записом відео на відеореєстратор або сервер з віддаленим доступом, так і автономно для запису відео на карту пам'яті. Для керування камерою можна використовувати:

WEB інтерфейс камери за допомогою таких інтернет браузерів як: Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari, Internet Explorer та інші або навіть мобільних браузерів на телефоні.
Мобільний додаток Bitvision.
Програму управління iVMS320 для комп'ютера під управлінням операційних систем Windows або Mac.
IP адреса - 192.168.1.168. Логін: admin. Пароль: admin


Інтеграція зі сторонніми продуктами камери відеоспостереження Vesta CMSBRL400
Для підключення до стороннім відеореєстраторів, наприклад, Hikvision, Dahua, Uniview та інші, CCTV камера Vesta CMSBRL400 використовує ONVIF 19.12 з підтримкою профілів S, G і T, що забезпечує безпроблемну роботу з передачею подій, таких як детекція руху та інших. Також є можливість використовувати RTSP.
Функції Vesta CMSBRL400
HDR (Hifh Dynamic Range) — це апаратна функція яка дозволяє розширити динамічний діапазон, що забезпечує збалансоване зображення навіть при інтенсивному мінливому освітленні. Технологія HDR виконує склеювання трьох кадрів з різною експозицією для формування результуючого кадру, що дає можливість отримати ідеально скомпенсоване контрастне зображення на всій площині кадру. Це дає можливість переглядати одночасно і сильно засвічені ділянки, і області з низьким рівнем освітленості.
BLC (Back Light Compensation) – це функція камери відеоспостереження, яка дозволяє компенсувати надлишки освітлення на об'єкті відеоспостереження.
HLC (High Light Compensation) – це функція, яка дозволяє компенсувати дуже яскраві джерела освітлення у кадрі.
3DNR (3D adaptive Noise Reduction Filter) – функція зменшення і фільтрації шумів, яка оптимізує співвідношення сигнал / шум, що дозволяє бачити більш чітке, чисте зображення з значно більшою кількістю деталей в умовах низької освітленості або при швидкому русі об'єкту.
Антитуман (Defog) – функція, яка дозволяє відновити розмите зображення в умовах туману, пилової бурі або смогу.
Режим коридору – функція дозволяє формувати вертикальне зображення і співвідношенням сторін, наприклад, 9:16, що дозволяє отримати значно більше інформації в кадрі при використанні відеокамери у вузьких і довгих коридорах, тунелях, шляхопроводах або вздовж огорож.
Виправлення спотворень – функція корекції ступеня спотворення зображення внаслідок використання ширококутних об'єктивів.

Живлення відеокамери Vesta CMSBRL400
IP-камера Vesta CMSBRL400 підтримує живлення PoE за стандартом IEEE 802.3 af використовуючи Ethernet кабель, значно зменшуючи витрати на проводку і полегшує монтаж системи. Також можна живити камеру від блоку живлення або безперебійника з напругою DC 12V. Споживання камери не перевищує 8,4W.

Характеристики
 • Бренд Vesta
 • Тип камери IP мережева
 • Форм-фактор корпусу Купол (dome)
 • Кількість мегапікселів, Мп 5 мп
 • Роздільна здатність 2592x1944
 • Кількість кадрів, к/с 25
 • Матриця, дюймів 1/2,8" Sony Exmor
 • Тип об'єктива Фіксований
 • Фокусна відстань , мм 2.8
 • Кути огляду гориз./верт./діаг. , гр. 106° / 56° / 125°
 • Тип підсвітки Інфрачервона IR
 • Макс. дальність підсвітки, м. 30
 • Світлочутливість камери, Люкс 0.001
 • Кодування камери H.264,H.265
 • Поворотні PTZ функціїї ні
 • Особливості камери microSD,Динамік,Мікрофон
 • Функціонал камери BLC,DNR,HDR,HLC,WDR,Антитуман(Defog),Виправлення спотворень,Виявлення руху,Приватні маски,Режим коридору
 • Метод зберігання MicroSD карта до 128ГБ
 • Аналітика камери Вторгнення в область,Перетин лінії,Розпізнавання людини
 • Сумісність, протокол з'єднання Hikvision,Longse Private,Onvif
 • Робота з програмним забезпеченням Bitvision,VMS320
 • Тип живлення пристрою 12в,POE 802.3af
 • Призначення Внутрішня / Вулична
 • Рівень захисту корпусу, IP IP67
 • Матеріал/тип корпусу Металевий корпус
 • Роз'єми пристрою Rj45 + DC
 • Колір Білий
 • Температурний діапазон -20°C~+60°C
 • Розмір Д*Ш*В , мм φ96 x H 91 мм
 • Вага , кг 0,6
Відгуки
1 відгуків Додати відгук
 • Тест Тестович

  Камера Бімбава !

  09.04.2024 в 11:02:00

Схожі товари

Телефон
Передзвонити
Ваш запит успішно відправлений!

Товар доданий в кошик

Продовжити покупки Перейти в кошик

Товар доданий в обране

Продовжити покупки Перейти в обране

Товар доданий в порівняння

Продовжити покупки Перейти в порівняння
Online чат
Telegram
Viber