Каталог товарів
Каталог товарів

Угода користувача

Угода користувача

Загальні положення

Ця угода знаходиться між Vesta.net.ua (далі – Адміністрація сайту) – компанія, яка надає доступ і послуги сайту Vesta.net.ua (далі – сайт), а також приватна особа, яка відвідує сторінки сайту або користується хоча б однією з послуг, що надаються в рамках сайту (далі – відвідувач сайту). Угода користувача регулює використання ресурсів, сервісів, функцій сайту, що надаються адміністрацією сайту сайту для отримання, розміщення інформації та зв’язку.

1. Відвідувач

1.1. Відвідувачем сайту є будь-яка приватна особа, яка увійшла і переглянула хоча б одну сторінку сайту без попередньої реєстрації і авторизації на сайті або форумі.

1,2. Відвідувач, який зареєструвався і увійшов з використанням унікальних індивідуальних даних, стає користувачем сайту.

1,3. Користувач має доступ до додаткових функцій, що надаються на сайті.

1.4. Для того, щоб використовувати ресурси, сервіси та особливості сайту, користувач повинен спочатку висловити свою згоду з Угодою. Користувач не має права користуватися сайтом, якщо він не прийняв умови Угоди.

1.5. Відвідувач не має права користуватися послугами сайту і не може прийняти умови Угоди, якщо він не досяг встановленого законом віку для укладення таких угод; або не виконав інших умов для укладення таких договорів, передбачених законом.

2. Використання матеріалів з сайту

2,1. Тільки зареєстровані відвідувачі – користувачі сайту – можуть користуватися інтерактивними ресурсами сайту, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування.

2,2. Користувач має право:

2.2.1. Публікація повідомлень;

2.2.2. Коментувати пости;

2.2.3. Використовувати ресурси сайту іншим способом, що не суперечить основам його діяльності.

2.3. Авторські права на матеріали сайту, ресурси і послуги, якщо не вказано інше, належать адміністрації сайту.

2.4. Копіювання матеріалів з сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

2.5. Часткове цитування матеріалів сайту на нерегулярній основі допускається з обов’язковим посиланням на вихідну сторінку цитати (не більше 5% від загального матеріалу).

2.6. Всі найменування, назви, торгові марки, символіка і гасла, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються іконки ® та / або ™ для їх позначення.

3. Правила коментування та написання відгуків

3,1. При написанні відгуків і коментарів користувач повинен дотримуватися встановлених правил і обмежень.

3,2. Незнання правил, в тому числі обмежень на розміщення інформації і використання ресурсів сайту, не звільняє відвідувача (в тому числі користувача) сайту від їх реалізації, а в разі їх порушення – від відповідальності відповідно до умов цієї Угоди і законодавства України.

3,3. На сайті заборонено:

3.3.1. Неправильне використання коментарів (наприклад, для реклами в продажах або для запитань інших користувачів);

3.3.2. Образлива поведінка по відношенню до інших відвідувачів, а також представників адміністрації сайту;

3.3.3. Розміщення нецензурних заяв;

3.3.4. Публікація повідомлень з метою провокування роздратованої реакції інших учасників ресурсу (тролінг);

3.3.5. Розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень або оголошень;

3.3.6. Розміщення матеріалів, що містять образливі висловлювання, ознаки дискримінації за національною, етнічною, расовою або релігійною ознаками;

3.3.7. Несанкціоноване розміщення користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам;

3.3.8. Пропаганда комп’ютерного та аудіо/відео піратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли та/або сайти, які безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торрент-трекери, сайти обміну файлами, сайти warez);

3.3.9. Створення облікових записів, в яких ім’я користувача імітує імена служб (Адміністратор, Модератор і т.д.), або аналогічно імені вже зареєстрованого користувача;

3.3.10. використання великих літер, розділових знаків і спеціальних символів в текстах повідомлень, крім випадків, які регулюються правилами використовуваної мови;

3.3.11. публікація закликів до насильницької зміни або повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; змінити державний кордон України; погроми, знищення майна, захоплення будівель або споруд; агресії або розв’язання військового конфлікту; інші дії та публікація будь-яких повідомлень, заборонених законодавством України;

3.3.12. Розміщення повідомлень (відгуків, коментарів), які повторюються в повному обсязі, частково або за змістом і змістом попередніх повідомлень (оглядів, коментарів), в тому числі видалених адміністрацією сайту на підставі цієї Угоди.

3,4. Сайт не вітає розміщення повідомлень, позбавлених інформаційного навантаження і не стосується тематики ресурсу.

4. Відповідальність за розміщення матеріалів

4,1. В рамках сайту користувачам надається платформа для спілкування (огляди, блог, форуми, система коментування і т.д.). Будь-який користувач може висловити свою думку з тематики сайту.

4.2. Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної в загальнодоступних розділах сайту (огляди, форум, коментарі), несе виключно його автор.

4.3. Публічні розділи сайту підлягають постмодерації – перевіряються модератором (уповноваженим представником Адміністрації Сайту) після публікації повідомлень.

4.4. Відвідувач, який вважає інформацію на сайті такою, що вона безпосередньо порушує чиїсь інтереси, і користувач, який розмістив інформацію, може звернутися в Адміністрацію Сайту для усунення розбіжностей, викликаних інформацією, розміщеною на сайті. Такі відвідувачі та / або користувачі раніше зобов’язані самостійно, спілкуючись всередині сайту, намагатися вирішити спірні питання, на їхню думку, вжиття для цього розумних заходів.

4.5. Адміністрація сайту має право в будь-який момент розірвати Угоду з користувачем, в тому числі, якщо користувач порушив будь-яке положення Угоди або вчинив дії, які чітко вказують на те, що користувач не має наміру або не може виконувати положення Угоди.

4.6. Модератор, у разі порушення користувачем умов цього положення, може видалити розміщену інформацію, переглянути, прокоментувати; заблокувати свій обліковий запис; відмовити користувачеві в доступі до сайту або виключити доступ до частини можливостей сайту за IP-адресою.

4.7. Чітко аргументована оскарження дій модераторів можлива шляхом спілкування з Адміністрацією Сайту.

5. Угода про конфіденційність

5.1. Порядок збору, використання та розкриття інформації, яку можна вважати конфіденційною, здійснюється на підставі Угоди про конфіденційність.

5.2. Приймаючи умови цієї Угоди або відвідуючи сторінки сайту, відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність щодо використання персоналізованої та неособистої конфіденційної інформації відповідно.

5.3. Збір, зберігання, використання, обробка та розкриття інформації, отриманої адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (відвідувачем або користувачем) його сайтів та /або заповнення реєстраційних форм, у тому числі персональних даних користувачів, здійснюється адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Фізична особа (відвідувач або користувач) знає і погоджується на збір і обробку своїх персональних даних адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбаченою умовами Угоди користувача, Угодою про конфіденційність відповідно до законодавства України; зобов’язується письмово повідомляти адміністрацію сайту про зміни в його персональних даних.

6. Обробка та зберігання ваших персональних даних

6.1. Ми гарантуємо конфіденційність персональних даних і застосовуємо організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних. У деяких випадках адміністрація сайту взаємодіє зі своїми партнерами в обробці персональних даних і передає їм ці дані. У таких випадках ми гарантуємо, що будуть вжиті відповідні заходи для захисту таких даних. Це означає, що ми не передаємо жодних даних партнерам, чиї правила зберігання даних здаються нам сумнівними, або якщо ми знаємо, що такі правила істотно відрізняються від умов, передбачених цією Угодою.

6.2. Ми можемо зберігати два типи персональних даних:

6.2.1. Ідентифікаційні дані, включаючи ім’я, прізвище та IP-адресу;

6.2.2. Контактна інформація, включаючи електронну пошту користувача.

6.3. Ми обробляємо персональні дані з кількох причин:

6.3.1. Щоб відвідувачі сайту мали можливість залишати коментарі за допомогою нашого сайту (якщо у них є таке бажання).

6.3.2. Для забезпечення функціонування сервісів (наприклад, для показу відповідних оголошень).

6.3.3. Щоб відвідувачі сайту мали можливість отримати нашу розсилку, якщо є підписка.

6.3.4. Щоб у нас була можливість збирати статистику. Нам потрібна статистика з двох причин: подивитися, чи доступні наші послуги відвідувачам сайту, а також зрозуміти, як відвідувачі сайту користуються нашими послугами, тим самим роблячи послуги більш зручними для відвідувачів на основі отриманих спостережень.

6.3.5. Ми використовуємо отримані від вас дані (ім’я та прізвище, адреса електронної пошти для розсилки новин) тільки в тому випадку, якщо ми отримаємо вашу згоду на правила обробки таких даних.

6.4. Різні періоди зберігання даних можуть відрізнятися

6.4.1. Персональні дані, що дозволяють нам аналізувати доступність послуг, зберігаються протягом трьох років.

6.4.2. Персональні дані, які дозволяють залишати коментарі, зберігаються до тих пір, поки ви не припините використовувати функцію коментарів. Якщо ви хочете видалити ці дані, будь ласка, надішліть нам електронний лист, і ми видалимо ваш профіль.

6.4.3. Персональні дані, про які ми зберігаємо, ніде не використовуються для персоналізації (у юридичному жалюзі це означає, що ми не створюємо жодних автоматизованих рішень або не створюємо жодних профілів на основі цих даних).

6.5. Ви маєте право:

6.5.1. Можливість змінювати свої персональні дані, якщо вони недостатньо повні та /або неправильні.

6.5.2. Запит на видалення ваших персональних даних.

6.5.3. Якщо ви вважаєте, що ваші права та інтереси були порушені, ви можете пред’явити претензію. Ми зробимо все можливе, щоб виправити ситуацію. З цією метою, будь ласка, надішліть нам електронний лист за номером:  vesta.ukraine@gmail.com

7. Печиво

7.1. Для того, щоб зробити ваше відвідування сайту більш зручним, відстежувати відвідування сайту і покращувати сервіс, ми збираємо невелику частину інформації, відправленої з вашого браузера, так звані файли cookie. Якщо ви хочете, ви можете відключити відправку файлів cookie (будь ласка, зверніться до налаштувань вашого браузера, щоб дізнатися, як це зробити). Однак зверніть увагу, що відключення функції відправки файлів cookie може обмежити вашу можливість використання сайту.

8. Прикінцеві положення

8.1. Заповнюючи реєстраційну форму на сайті, відвідувач автоматично приймає умови цієї Угоди.

8.2. Відвідувач приймає умови Договору в разі фактичного використання сайту. При цьому користувач розуміє і погоджується з тим, що адміністрація сайту буде розціняти факт використання користувачем сайту як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

8.3. Діяльність адміністрації сайту здійснюється відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, спори та офіційні апеляції будуть розглядатися виключно в порядку, встановленому законодавством України.

8.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Відвідувачами, Користувачами або третіми особами, а також за упущену вигоду в результаті діяльності ain.ua.

8.5. Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність (і що адміністрація сайту не несе відповідальності перед користувачем або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення користувачем своїх зобов’язань, встановлених цією Угодою, а також за всі наслідки таких порушень (включаючи будь-які втрати або пошкодження, які адміністрація сайту може понести).

8.6. Умови цієї Угоди можуть бути змінені адміністрацією сайту в односторонньому порядку. 

Телефон
Передзвонити
Ваш запит успішно відправлений!

Товар доданий в кошик

Продовжити покупки Перейти в кошик

Товар доданий в обране

Продовжити покупки Перейти в обране

Товар доданий в порівняння

Продовжити покупки Перейти в порівняння
Online чат
Telegram
Viber